کلمه عبور :
رمز عبور :
مدیریت تولید متون ترویجی و عمومی و تولید فرآورده های رسانه‌ای

معاونت فرهنگی، ارتباطات و امور بین‌الملل مؤسسه علمی ـ فرهنگی دارالحدیث، در بخش‌های اطلاع‌رسانی و مباحث خبری، پایگاه‌های اینترنتی مختلف، کتابخانه تخصصی علوم حدیث، تولید نرم‌افزارهای مختلف از محصولات علمی پژوهشی، خدمات ارائه می‌ دهد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی‌نیا از همکاری‌های علمی بین پژوهشگاه و دانشگاه قرآن و حدیث، فعالیت‌های مربوط به امور بین‌الملل و برنامه‌های فرهنگی مختلف به عنوان بخش دیگری از این خدمات نام برد که سبب استفاده از محصولات تولید شده در دانشگاه و پژوهشگاه قرآن و حدیث شده است.
وی اظهار کرد:‌ اداره کل فرهنگی با هدف مدیریت تولید متون ترویجی و عمومی و تولید فرآورده های رسانه‌ای در این معاونت راه‌اندازی شده تا با استفاده از محصولات تخصصی مؤسسه و مجموعه معارف قرآنی و حدیثی، مخاطب عام در سطح داخل و خارج کشور را پوشش دهد.
یادآور می‌شود، هم‌اکنون گروه دانشنامه نگاری، گروه احیا و تصحیح متون، گروه ترجمه، گروه رجال، گروه تاریخ و مصطلحات حدیث، گروه منابع حدیثی، گروه تفسیر جامع روایی، گروه قرآن‌شناسی و دانش‌های پیرامونی و گروه احیا و بازسازی متون تفسیری در پژوهشگاه قرآن و حدیث فعال هستند.

تاریخ درج : 1392/6/31 موضوع : ارتباطات